Przybywa detalistów programu Mastercarda

Do programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials przystąpiło siedmiu nowych detalistów. Według danych Mastercard, użytkownicy programu wydają o 27 proc. więcej oraz o 12 proc. częściej robią zakupy niż konsumenci niebiorący w nim udziału.

Program Priceless Specials powiększył właśnie grono współpracujących detalistów o kolejne marki: iSpot, Levi’s, Wojas, Merlin.pl, Bobby Burger, Euromaster oraz Podarujspa.pl.

Uczestnicy programu mogą zbierać punkty już w sumie u 64 detalistów z różnych kategorii zakupowych, w takich sklepach i punktach usługowych jak Carrefour, RTV Euro AGD, Vistula, Cinema City, Decathlon, Toys’R’Us, W.Kruk czy Black Red White.

Priceless Specials jest adresowany do posiadaczy kart Mastercard i Maestro wydanych w Polsce przez uczestniczące w programie banki.

Według Mastercard, do Priceless Specials dołączają kolejni detaliści, ponieważ mogą w ten sposób pozyskać nowych klientów, a także zachęcić dotychczasowych do częstszych zakupów. Z zebranych danych wynika bowiem, że użytkownicy Priceless Specials wydają o 27 proc. więcej oraz o 12 proc. częściej robią zakupy niż konsumenci niebiorący udziału w programie.

Z punktu widzenia sprzedawcy uczestnictwo w Priceless Specials nie wiąże się z żadnymi kosztami stałymi, a detalista otrzymuje też dodatkową platformę komunikacji z konsumentami w postaci wysyłanych ofert specjalnych.

- Przystąpienie do programu siedmiu nowych detalistów, a także honorowanie transakcji u sprzedawców usług turystycznych, pozwoli użytkownikom Priceless Specials jeszcze szybciej gromadzić punkty. A już w tej chwili jest to łatwe – na przykład za zakupy o wartości 300 zł można zdobyć punkty uprawniające do otrzymania biletów do kina o wartości 100 zł – tłumaczy Grzegorz Suszko, dyrektor ds. CRM i programów lojalnościowych w polskim oddziale Mastercard Europe.

 

Katarzyna Pierzchała 1768 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }