Polomarket z nowym prezesem

14 kwietnia stanowisko to objął Michał Seńczuk, dotychczasowy dyrektor operacyjny i członek zarządu sieci.

Michał Seńczuk związany jest z Polomarketem od 2015 r. Jako dyrektor operacyjny był odpowiedzialny za osiąganie założonych celów biznesowych spółki, w szczególności za podwyższanie rentowności sklepów oraz za realizację działań operacyjnych w sieci Polomarket.

Jako prezes zarządu będzie zarządzał pionem operacyjnym i koordynował działalność całej spółki.

Michał Seńczuk ma wieloletnie doświadczenie w branży handlowej, które zdobył pracując m.in. na stanowiskach dyrektora operacyjnego, dyrektora dystrybucji i dyrektora sprzedaży. Przed przejściem do Polomarketu związany był między innymi z firmami Jeronimo Martins oraz Żabka Polska.

W zarządzie spółki zasiada również Marcin Sowa, członek zarządu pełniący funkcję dyrektora finansowego.

Polomarket to polska sieć supermarketów działająca na rynku od 1997 r. Obecnie Polomarket to prawie 290 placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski.

Joanna Hamdan 6142 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }