"Odbierz sadzonkę!" w Carrefour Wileńska

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi sieć we współpracy z Suez Polska przygotowała dla swoich klientów z Warszawy i okolic "zieloną" niespodziankę.

Kampania „Odbierz sadzonkę!” zostanie przeprowadzona na parkingu warszawskiej Galerii Wileńskiej.

W sobotę 22 kwietnia będzie tam działać stoisko, przygotowane w ramach współpracy Carrefour z firmą Suez Polska. W tym miejscu będzie można otrzymać za darmo sadzonkę drzewa lub kwiatów doniczkowych. Wystarczy jedynie przynieść stare czasopisma, gazety, wydruki, pudełka kartonowe lub inne odpady papierowe. Osoby, które przekażą większą ilość makulatury, dostaną kilka sadzonek.

Dzięki akcji, zebrane zasoby zostaną przetworzone i przywrócone do ponownego wykorzystania.

Kampania „Odbierz sadzonkę!” jest kolejną inicjatywą, którą realizuje Carrefour w celu ochrony zasobów leśnych i promowania racjonalnego gospodarowania odpadami.

Joanna Hamdan 5799 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.