Biedronka z nową ofertą

Zachęca - "Codziennie bądź w formie".

W kwietniowym folderze „Codziennie bądź w formie” Biedronka zachęca klientów do spróbowania produktów o szczególnych walorach żywieniowych, ale też poleca akcesoria sportowe, wśród których znaleźć można np.  rowery czy hulajnogi dla dorosłych.

W obecnej ofercie Biedronki, prezentowanej w folderze „Codziennie bądź w formie”, znalazły się m.in. produkty bez laktozy marek FruVita, Delikate, Mleczna Dolina, Światowid oraz produkty super foods Natura Food. W asortymencie sieci dostępne są także sałatki, zupy, bazy do koktajli, szpinak, jarmuż oraz soki marki Vital Fresh.

Folder prezentuje też różne rodzaje mąk, płatków zbożowych, kasz z linii produktów Plony Natury i firmy Grano oraz bezglutenowe makarony Pastani. Klienci znajdą również duży wybór musli, batoników zbożowych i ciastek marki Vitanella. Dostępne są także herbatki Green Hills oraz herbatki ziołowe Herbarium.

Oprócz produktów spożywczych Biedronka proponuje również artykuły przemysłowe, m.in. specjalistyczną odzież sportową Seven for 7 oraz produkty pomocne w zdrowej kuchni, np. parowar Hoffen czy dzbanek do filtrowania wody Aquaphor. Sieć przygotowała także ofertę rowerową, w której znajdują się zarówno rowery miejskie i górskie marki S’Moove, jak i akcesoria, takie jak kosze i torby rowerowe, żelowe nakładki na siodełko, dzwonki, pompki, lampki i zabezpieczenia. Fani pieszych wycieczek znajdą w Biedronce kijki do nordic walkingu czy buty i plecaki trekkingowe.

Oferta z folderu „Codziennie bądź w formie” obowiązuje od 18 do 30 kwietnia.

W odpowiedzi na cieszącą się popularnością ubiegłoroczną akcję Biedronka kolejny raz we współpracy z IŻŻ uruchomiła specjalną infolinię z poradami ekspertów. Będą oni odpowiadać na pytania od poniedziałku do piątku w dniach 18-28 kwietnia, od 9:00 do 15:00, pod numerem +48 22 55 09 774.

Joanna Hamdan 6142 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }