Komfort w Targówek Park

Otwarcie lokalu o powierzchni 522 mkw. planowane jest w dniach 20-23 kwietnia.

Komfort to marka obecna na polskim rynku od 25 lat. W skład liczącej ponad 125 sklepów sieci wchodzą salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Sklepy Komfort otwierane są w dużych i średnich miastach na terenie całej Polski. W ofercie salonów znaleźć można wszelkiego rodzaju pokrycia podłogowe: panele laminowane, podłogi drewniane, wykładziny i dywany.

Targówek Park wraz z Domoteką, Leroy Merlin, sklepem Jula i pasażem handlowym to centrum wyposażenia wnętrz, zlokalizowane na warszawskim Targówku. 100 sklepów centrum oferuje meble do salonu, sypialni, kuchni, łazienki, jadalni, gabinetu, pokoju dziecięcego oraz elektronikę. Ofertę Targówek Park wzbogacają: TK Maxx, Sports Direct, sklepy z artykułami dla dzieci Smyk Megastore i Świat Dziecka, delikatesy Piotr i Paweł, sklepy zoologiczne Maxi Zoo i Kakadu, drogerie Rossmann i SuperPharm a także klub fitness Gravitan.

Właścicielem obiektu od kwietnia 2017 jest Pradera - fundusz zarządzający aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart 3,3 mld euro zawiera ponad 61 centrów i parków handlowych w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji, Turcji i Chinach, w których jest łącznie ponad 2800 sklepów. 

Zarządcą Targówek Park jest BNP Paribas Real Estate Poland.

Joanna Hamdan 5799 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.