Farmona Herbal Care partnerem kampanii Ciąża i dziecko

Główną jej bohaterką jest aktorka Weronika Książkiewicz.

Marka Farmona Herbal Care została jednym z partnerów kampanii crossmediowej o charakterze edukacyjno-informacyjnym Ciąża i dziecko prowadzonej w dzienniku Rzeczpospolita i na stronie www.kobieta-zdrowie.pl.

Główną jej bohaterką jest aktorka Weronika Książkiewicz. O swoim macierzyństwie opowiada również dziennikarka i prezenterka telewizyjna Paulina Sykut-Jeżyna.

Dzięki artykułom stworzonym przy współpracy z ekspertami, poruszanych jest wiele tematów, których celem jest zapewnienie właściwej opieki zdrowotnej.

Kampania to także źródło informacji dla rodziców oraz odpowiedź na społeczną potrzebę propagowania wiedzy na tematy dotyczące dzieci.

To inspiracja dla wszystkich aktualnych i przyszłych mam w kontekście zdrowia i niezbędnych akcesoriów oraz przygotowania psychologicznego do nowej roli.

Joanna Hamdan 6195 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }