Selgros zatacza krąg wokół Warszawy

Selgros Cash&Carry rozpoczął rekrutację pracowników oraz rejestrację klientów nowej hali w Warszawie. Powstaje ona przy ul. Puławskiej 538, czyli jednej z głównych tras wylotowych ze stolicy.

Wzorem już działających hurtowni oferta nowej hali obejmie produkty spożywcze, chemię gospodarczą, jak i artykuły przemysłowe oraz odzież.

Na położonym centralnie „Rynku artykułów świeżych” wydzielone zostaną osobne strefy, gdzie będzie można kupić: świeże owoce i warzywa przechowywane w zamkniętych pomieszczeniach o stałej temperaturze 8°C, mięso z własnego rozbioru oraz świeże ryby i owoce morza. Na kupujących czekać będzie także część nabiałowa, lodówki z wędlinami i stoisko ze świeżym pieczywem z własnego dopieku.

Kilka miesięcy temu operator wprowadził do sprzedaży dwie profesjonale marki własne – Transgourmet Quality oraz Transgourmet Economy. Produkty obu marek skierowane są do klientów gastronomicznych i znajdą się w ofercie nowej hali.

Jak dowiedział się „Handel Extra” swoje miejsce znajdzie tam również Instytut Kulinarny, który zajmie się szkoleniem gastronomów, oraz Bistro, gdzie kupujący codziennie będą mogli spróbować dań wykonanych z produktów oferowanych przez Selgros.

Obecnie Transgourmet Polska, operator marek Selgros Cash & Carry i Transgourmet, prowadzi 17 hurtowni. Od kilku lat prowadzi halę przy ul. Połczyńskiej (zachód miasta) oraz w dzielnicy Białołęka (na północy). W połowie ub.r. uruchomił trzecią hurtownię przy ul. Marsa, czyli we wschodniej części aglomeracji. Jej budowa zajęła zaledwie sześć miesięcy. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma KKBud. Wnętrza wykonano według projektu firmy Interstore Design. Czwarta hala w Warszawie (na południu miasta) ma zacząć działać jeszcze w tym roku.

- Warszawa to jest miasto z ogromnym potencjałem. Widzimy tu ogromne możliwości rozwoju – przyznaje Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu Transgourmet Polska.

Katarzyna Pierzchała 1768 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }