W CH Focus Mall Piotrków Trybunalski "Wyjątkowa Mega Promocja"

Do 28 kwietnia galeria będzie rozdawać specjalną walutę za dokonane zakupy.

Podczas finału akcji odbędzie się licytacja, w trakcie której klienci będą mogli zawalczyć o upominki, wykorzystując zebrane banknoty. Pula nagród to prawie 20 tys. zł. Do wygrania są m.in. skuter, rower, telewizor, zestawy zabawek, laptop czy sprzęt AGD.

Aby wziąć udział w licytacji wystarczy, w dniach 03-28 kwietnia po każdych zakupach zgłosić się do hostess na stoisku promocyjnym i wymienić zebrane paragony na tzw. focusy. To waluta Focus Mall, przygotowana specjalnie na potrzeby licytacji. Punkt obsługi „Wyjątkowej Mega Promocji” znajduje się na poziomie 0, obok fontanny. Stoisko jest czynne w godzinach otwarcia galerii.

Aby otrzymać jeden banknot o wartości 50 focusów, należy zarejestrować 1 lub 2 paragony na łączną kwotę min. 50 zł. Paragony mogą pochodzić z nie więcej niż dwóch różnych sklepów i zakupów należy dokonać tego samego dnia. Każda wielokrotność tej kwoty, czyli 50 zł, upoważnia do odbioru kolejnych banknotów. Czyli za rejestrację paragonów na łączną kwotę 100 zł można dostać 2 banknoty o wartości 50 focusów każdy, za rejestrację paragonów na łączną kwotę 150 zł klient dostanie 3 banknoty o wartości 50 focusów każdy, kolejne wielokrotności będą przeliczane w analogiczny sposób. Uczestnicy zabawy przy jednoczesnych zakupach mogą odebrać maksymalnie 10 banknotów z focusami.

Finał akcji zaplanowany jest na 28 kwietnia, aukcja wystartuje o godz.18.00. W tym dniu będzie można dokonać promocyjnych zakupów do godz. 16:45, natomiast focusy będą wydawane do godz. 17:00.

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }