Carrefour sponsorem 3. Gdańsk Maratonu

Sieć Carrefour po raz pierwszy została sponsorem 3. Gdańsk Maratonu, który odbędzie się w najbliższy weekend. Firma planuje także wsparcie imprez biegowych w innych miastach Polski.

Carrefour od kilku lat angażuje się we wspieranie maratonów oraz mniejszych imprez biegowych w różnych miastach w Polsce, a także dużej rangi wydarzeń sportowych takich jak m.in. Tour de Pologne.

- Cieszę się, że w tym roku zostaliśmy sponsorem 3. Gdańsk Maratonu, bowiem Trójmiasto to ważne dla nas miejsce, w którym znajduje się wiele sklepów naszej sieci, w tym m.in. nowoczesna, popularna wśród mieszkańców i turystów Galeria Morena – mówi Robert Noceń, sekretarz generalny Carrefour Polska.

W związku z wydarzeniem w Gdańsku Carrefour przygotował wiele atrakcji zarówno dla kibiców, jak i dla biegaczy. W pobliżu molo w Gdańsku Brzeźnie, w okolicy 30 km trasy, czyli tego etapu biegu, który jest szczególnie trudny dla każdego maratończyka, firma postawi ekran, na którym pojawią się zdjęcia najbliższych biegacza i słowa wsparcia od Carrefour. Sieć handlowa zaprasza także na swoje stoisko do Amberexpo ze zdrowymi produktami.

Carrefour Polska to sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Katarzyna Pierzchała 4661 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.