North Coast i Akademia Kulinarna Whirlpool rozpoczynają współpracę

W jej ramach organizowane będą warsztaty kulinarne dla pracowników firmy i jej kluczowych klientów.

Zajęcia prowadzone będą przez profesjonalnych kucharzy, specjalizujących się w kuchni włoskiej, przy wykorzystaniu  włoskich produktów.

Akademia Kulinarna Whirlpool powstała w 2013 roku i jest odpowiedzią na przeprowadzone wśród Polek badanie, z którego wynika, że aż co 4 kobieta w naszym kraju stresuje się przy gotowaniu.

W ramach Akademii organizowane są warsztaty gotowania prowadzone przez kucharzy takich jak: Marco Ghia – szefa Akademii Kulinarnej Whirlpool, zwyciężczynię III edycji programu MasterChef Dominikę Wójciak, blogerki: Alicję Rokicką i Maię Sobczak, oraz specjalistkę kuchni włoskiej Cristinę Catese.

Akademia mieści się na warszawskiej Pradze w Soho Factory. Wszyscy uczestnicy warsztatów mają do dyspozycji zaplecze kuchenne, wyposażone w sprzęt do zabudowy marki Whirlpool.

Duża część proponowanych przez Akademię zajęć kulinarnych bazuje na inspiracjach kuchnią włoską i właśnie w tym zakresie będzie prowadzona współpraca z włoskim importerem.

North Coast specjalizuje się w dystrybucji wysokogatunkowych produktów spożywczych pochodzących głównie z Włoch. Oprócz działalności sprzedażowej firma zapewnia swoim klientom także fachowe porady dotyczące wyboru i wykorzystania swoich produktów. Dzięki nawiązanej współpracy z Akademią Kulinarną Whirlpool pracownicy firmy będą mogli udoskonalić swoje umiejętności kulinarne.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.