Podravka partnerem akcji Cook&Share

Cook&Share to nowy projekt autorstwa studentów należących do ZSP w Szkole Głównej Handlowej.

Od 3 do 7 kwietnia na SGH i poza murami uczelni odbędzie się panel dyskusyjny, gra oraz loteria połączona ze zbiórką pieniędzy na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej dla głodujących z Syrii. Będzie też konkurs i warsztaty kulinarne podczas których studenci skorzystają z najlepszych produktów marek Podravka i Vegeta.

- Ważny jest przede wszystkim aspekt charytatywny akcji. Zależy nam również na zwiększeniu świadomości studentów na temat problemu głodu i niedożywienia w Polsce i na świecie - opowiada Zuza Krzyżanowska, koordynatorka projektu Cook&Share.

Akcja rozpoczęła się 3 kwietnia od loterii, w której każdy los wygrywa, a wieczorem można było wziąć udział w grze “Studnia” podczas spotkania z prelekcją PAH.

4 kwietnia studenci zapraszają na panel dyskusyjny na temat problemu marnotrawienia żywności w krajach wysoko rozwiniętych.

Finałem akcji będzie konkurs kulinarny, którego rozstrzygnięcie nastąpi 5 kwietnia podczas spotkania z Wojciechem Modestem Amaro. Wsparciem projektu są przekazane przez partnerów produkty i akcesoria m.in produkty marki Podravka i Vegeta oraz książeczki z przepisami kulinarnymi Podravki. Pozwolą one przygotować dania podczas organizowanych w ramach akcji warsztatów kulinarnych.

Dokładny program akcji znajduje się na www.facebook.com/cookandsharezsp.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.