Zbliżają się targi sieci Rabat

Targi centralne sieci Rabat Detal odbędą się 8-9 czerwca w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle. Swój udział już zapowiedziało ponad 500 osób i ok. 70 wystawców. Spotkanie tradycyjnie będzie składać się z dwóch części: handlowej i konferencyjnej z wieczornym bankietem.

To już kolejne targi sieci istniejącej od 21 lat. Obecnie Rabat Detal zrzesza w systemie franczyzowym ponad 1010 sklepów.

- Jako firma dążymy do polepszania jakości usług handlowych oraz poszerzania systemu opartego na franczyzie, stawiając czoła super- i hipermarketom – podkreślają przedstawiciele operatora. - Mocne wsparcie przy otwarciach, remodelingach i poprawach wizualizacji zewnętrznej, jak również wdrażanie systemów IT i programów lojalnościowych oraz szkoleniowych przynoszą rezultaty - uważają.

Budowaniu relacji sprzyjają m.in. takie inicjatywy jak zapowiadane targi. W tym roku ponownie odbędą się w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle. Podczas części konferencyjnej z wieczornym bankietem nie zabraknie losowania nagród, wręczania wyróżnień oraz pokazów i atrakcji dodatkowych. Do tej pory na targach Rabat gościł już m.in.: Annę Filipowską, finalistkę programu „Mam Talent”, Krzysztofa Skibę, muzyka, autora tekstów i członka zespołu Big Cyc a także Adama Asanova, od 2013r. wokalistę zespołu Piersi.

Zgłoszenia chęci udziału w targach przyjmowane są pod adresem: marketing@rabatdetal.pl.

Katarzyna Pierzchała 1760 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }