Drukowanie w terenie

Firma Brother prezentuje nowe przenośne drukarki termiczne A4.

Nowe modele z serii Brother Pocket Jet: PJ-722 i PJ-762, PJ-773 to profesjonalne termiczne drukarki mobilne, zaprojektowane z myślą o pracownikach terenowych.

Urządzenia można zamontować w dowolnym miejscu i pozycji, a także drukować z nich w dowolnym miejscu. Nowe modele skierowane są do wszystkich pracowników mobilnych odpowiedzialnych za logistykę, doręczenia lub sprzedaż w terenie.

Mobilne drukarki termiczne znajdują również zastosowanie w służbach ratunkowych i bezpieczeństwa. Pozwalają na drukowanie m.in. faktur, ofert, protokołów, umów i raportów z miejsc wypadków.
 
Drukarki z serii Brother Pocket Jet PJ-700 to urządzenia charakteryzujące się kompaktowymi rozmiarami – mają 26 cm szerokości i ważą ok. 480 g (bez akumulatora). Wyróżniają się wysoką prędkością druku, która wynosi do 8 stron na minutę w rozdzielczości 300 x 300 dpi (PJ-773) i 203 x 200 dpi (PJ-722 i PJ-762). Urządzenia mogą drukować na arkuszach formatu A4, jak i na rolach papieru. Zastosowana w nich technologia druku termicznego nie wymaga stosowania tuszu ani tonera.
 
Nowe drukarki można połączyć ze smartfonami, komputerami mobilnymi, laptopami i komputerami stacjonarnymi. Dołączone jest do nich oprogramowanie do tworzenia i wgrywania szablonów. Model PJ-762 obsługuje Bluetooth i protokół BIP (Bacic Imaging Protocol), który pozwala na pobieranie i drukowanie plików JPG. Z kolei drukarka PJ-773 obsługuje Wi-Fi. Wszystkie urządzenia z serii oferują interfejsy USB 2.0 oraz język PJ ESC/P, który zapewnia im kompatybilność z zewnętrznymi systemami. Modele, dzięki wytrzymałej obudowie, są odporne na codzienne użytkowanie sprzętu oraz na różnice temperatur. Urządzenia są zasilane akumulatorami, zasilaczami sieciowymi lub samochodowymi.
 
Drukarki termiczne Brother PJ-722, PJ-762 i PJ-773 są objęte 3-letnią gwarancją.

Joanna Hamdan 5799 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.