Wiosenne atrakcje w Galerii Morena

W kwietniu na klientów czekają m.in. pełne kwiatów spotkania czy kreatywne warsztaty wielkanocne.

W najbliższą sobotę 1 kwietnia z okazji otwarcia po zimowej przerwie zewnętrznego tarasu w Galerii Morena, rozdawane będą kwiaty i rośliny w doniczkach. Ruszy także wiosenna zabawa, w której do zdobycia są nagrody -  aparaty fotograficzne, tablety, słuchawki, opiekacze, miksery czy sokowirówki.

Aby zawalczyć o którąś z nagród, wystarczy od 1 do 14 kwietnia dokonać na terenie obiektu zakupów i zarejestrować paragony w punkcie informacyjnym, a także w aplikacji mobilnej Galerii Morena. Każda wydana złotówka to równowartość 1 punktu (wyjątek stanowią zakupy w hipermarkecie Carrefour oraz sklepie RTVeuroAGD, gdzie każde wydane 2 zł to 1 punkt). Zebrane punkty można następnie wymienić na wybrany upominek.

Z kolei w sobotę 8 kwietnia maluchy wraz z rodzicami wezmą udział w „Wielkanocnej Akademii Sztuk Pięknych”, która odbędzie się w ramach cyklu pt. „Akademia Moreny”. Podczas drugiego w tym roku spotkania w pasażu galerii handlowej wystawione zostaną wielkanocne jaja, które każdy będzie mógł dekorować. Najmłodsi wezmą także udział w warsztatach dekorowania świątecznych ciasteczek.

Zakończeniem kwietniowych atrakcji będzie „Święto kwiatów”, które odbędzie się 22 kwietnia. Na zewnętrznym tarasie odbędą się między innymi pokazy florysty, a także warsztaty tworzenia kwiecistych pudełek czy ogrodów w słoikach.

Liczne atrakcje Galeria Morena przygotowała również w kolejnych miesiącach. Najmłodsi mogą liczyć na kolejne kreatywne spotkania z cyklu „Akademia Moreny”, amatorzy aktywnego spędzania czasu wolnego wezmą udział w rowerowych animacjach czy bezpłatnych zajęciach fitness, jakie od czerwca będą się odbywać na tarasie zewnętrznym galerii, zaś wielbiciele muzyki wezmą udział w cyklu spotkań „Muzyczne czwartki”.

Przez cały czas klienci mogą również bezpłatnie korzystać z zasobów biblioteki, która od marca dostępna jest w strefie restauracyjnej galerii handlowej. Czytelnicy mogą wymienić posiadane w domu lektury na wybrane książki z biblioteki.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.