Nowi najemcy Pasaży Tesco

W marcu 2017 r. grono najemców obiektów handlowych powiększy się o 7 marek.

Będą to: sklep zoologiczny Maxi Zoo, supermarket dekoracyjny Jysk, salon sieci komórkowej T-Mobile, sklep
z akcesoriami fryzjerskimi Toto Hair Company, sklep z akcesoriami GSM Tommix, punkt telewizji satelitarnej NC+ oraz sklep z odzieżą dziecięcą Atut GT.

- Od początku tego roku możemy pochwalić się aż kilkunastoma otwarciami. Poszerzenie naszej oferty jest efektem wychodzenia naprzeciw potrzebom klientów. Chcemy, aby konsumenci robiąc zakupy w Pasażach Tesco mogli znaleźć w nich bogatą ofertę, dlatego stale powiększamy portfolio naszych najemców – komentuje Łukasz Kędzior, marketing manager działu zarządzania Pasażami Handlowymi Tesco Polska.

22 marca 11 sklep Maxi Zoo otworzy się w Pasażu Tesco przy ul. Górczewskiej 218 w Warszawie 22 marca. Ponadto w lokalizacji tej klienci będą mogli skorzystać z oferty sklepu z odzieżą dziecięcą Atut GT, a także z usług oferowanych przez salon sieci T-Mobile. Operator ten otworzy także punkty w dwóch warszawskich pasażach - przy ul. Stalowej 60/64 oraz w Centrum Handlowym Gocław przy ul. Fieldorfa 44.

W Pasażu Tesco przy ul. Dęblińskiej 18D w Puławach otwarty zostanie supermarket dekoracyjny Jysk. Z kolei w Pasażu Tesco przy ul. Wielickiej 259 w Krakowie otworzy się sklep z akcesoriami fryzjerskimi Toto Hair Company.

Nowego najemcę zyska także obiekt przy ul. Broni Pancernej 15 w Żarach – w ofercie pasażu pojawi się sklep z akcesoriami GSM – Tommix. Z kolei miłośnicy telewizji będą mogli odwiedzić punkt nc+ w Pasażu Tesco przy al. Legionów 45 w Żywcu.

Warto dodać, że od początku roku w 3 warszawskich obiektach – przy Al. KEN 14, Górczewskiej 218 oraz Fieldorfa 41 można skorzystać z innowacyjnej usługi 4 mobility, która oferuje car sharing, czyli krótkoterminowe wypożyczanie samochodów.

Joanna Hamdan 12153 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.