Grupa Kupiec rusza z konkursem

Polska Grupa Zakupowa Kupiec przy współpracy z E Wedel organizuje konsumencki konkurs sms-owy. W puli nagród 1 skuter i 10 rowerów trekkingowych marki Romet.

Akcja skierowana jest do klientów wszystkich sklepów należących do Grupy. Każdy, kto do 16 kwietnia kupi tam produkty marki E.Wedel za minimum 15 zł i dokończy hasło „Robię zakupy w sklepie Kupiec, ponieważ….” , ma szansę wygrać skuter lub rower.

Hasło w formie tekstu należy wysłać smsem lub poprzez formularz znajdujący się na stronie www.pgzkupiec.pl, gdzie zamieszczono również regulamin i listę sklepów. Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa nagrodzi autorów najbardziej oryginalnych i kreatywnych haseł.

Polska Grupa Zakupowa Kupiec rozpoczęła działalność handlową 1 stycznia 2013 r. Obecnie zrzesza blisko 200 sklepów zlokalizowanych na terenie województw: śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego, małopolskiego, mazowieckiego i łódzkiego.

Założycielami i głównymi udziałowcami PGZ Kupiec są właściciele placówek handlowych wchodzących w jej struktury. Większość uczestników organizacji ma po kilka własnych sklepów, znaczna część wielkopowierzchniowych.

Katarzyna Pierzchała 1768 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }