Unilever Polska. Sosy sałatkowe Naturalnie smaczne! Knorr

Nowa linia produktów w portfolio marki.

Na nadchodzący sezon grillowy Unilever, producent marki Knorr, przygotowała nowość - Sosy sałatkowe Naturalnie smaczne! Knorr.

Linię cechuje w 100 proc. naturalny skład. Sosy zawierają wyłącznie suszone warzywa, zioła i przyprawy. Cząstki składników są większe niż dotychczas. 

W nowej linii znajdą się warianty smakowe znane już konsumentom: Sos sałatkowy włoski z suszonymi pomidorami, Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy z gorczycą i Sos sałatkowy paprykowo-ziołowy z białym pieprzem oraz dwa zupełnie nowe warianty: Sos sałatkowy zioła ogrodowe z trybulą i Sos sałatkowy truskawkowy z chili.

Sos sałatkowy truskawkowy z chili to, zdaniem producenta, innowacja na rynku – pierwszy wariant owocowy, który wzbogaci zarówno słodkie, jak i wytrawne sałatki. Nadaje się m.in. do przepisów z dodatkiem serów i owoców.

Joanna Hamdan 5799 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.