Anita. Lody Dr Sook

W nowym wydaniu.

Firma Anita odświeża jeden ze swoich flagowych produktów. Od wiosny 2017 r. lody Dr Sook sprzedawane są w nowych opakowaniach i z ulepszoną recepturą. W sklepach pojawi się także nowy smak Dr Sook'a.

Działoszyński producent lodów wchodzi w sezon z kilkoma zmianami w swoich flagowych produktach. Jedną z pierwszych jest ulepszenie lodów Dr Sook. Firma zdecydowała się zmienić szatę graficzną opakowania squeeze Up podnieść jakość samych lodów, a także wzbogacić ich recepturę.

W efekcie Dr Sook w nowym wydaniu będzie miał procentowo większy udział naturalnych soków.

Na rynku zadebiutuje także nowy smak Dr Sook'a - truskawka.

- W tym produkcie, podobnie jak w pozostałych z asortymentu "Anity", chcemy położyć większy nacisk na naturalne dodatki owocowe, które znajdują się w lodach. Dzięki temu produkt jest bardziej przyjazny dzieciom, a także osobom, które poszukują naturalnych produktów - mówi Grzegorz Mordalski, właściciel firmy Anita.

W ulepszonej recepturze lody pomarańczowe Dr Sook zawierają 26 proc. naturalnego soku pomarańczowego, a lody truskawkowe 15 proc. soku truskawkowego. Ulepszony został także smak lodów cola.

- Dr Sook to jeden z naszych kluczowych produktów typu squeez up, który ostatnimi laty cieszy się rosnącą popularnością, podobnie jak większość lodów wodnych. Zmiana jaką wprowadzamy jest więc niezbędna, aby produkt stał się jeszcze ciekawszy i konkurencyjny na rynku - mówi Grzegorz Mordalski.

Lody Dr Sook produkowane są pod marką Anita w 3 smakach: cola, pomarańcza i truskawka. Dostępne są w dużych sieciach handlowych oraz w wybranych dyskontach spożywczych na terenie całego kraju.

Joanna Hamdan 5804 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.