Nowy prezes KZRSS Społem

Został nim Ryszard Jaśkowski.

16 marca br. Rada Nadzorcza Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców Społem wybrała nowego prezesa zarządu Związku, którym został Ryszard Jaśkowski. Był on dotychczas zastępcą prezesa  i obecnie objął funkcję po Jerzym Rybickim, który odchodzi na emeryturę. Na następnym posiedzeniu w kwietniu br. Rada Nadzorcza KZRSS wybierze również nowego zastępcę prezesa zarządu,

W przeszłości Ryszard Jaśkowski był prezesem PSS Społem w Stalowej Woli. Równolegle z funkcją wiceprezesa zarządu KZRSS Społem, która objął w 2005 r., sprawuje stanowisko prezesa Krajowej Platformy Handlowej Społem. KPH powstała w 2010 r. i obecnie współpracuje ze 172 spółdzielniami społemowskimi, prowadzącymi sprzedaż m.in. towarów marki własnej Społem w ponad 1700 sklepach.

W 2015 r. Ryszard Jaśkowski został wybrany przewodniczącym zespołu roboczego przedstawicieli polskich firm handlowych, działającego przy Parlamentarnym Zespole na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego.

Barbara Mikusińska 661 Artykuły

Współtwórczyni „Handlu”. Od początku jego istnienia, czyli od 1993 r., redaktor naczelna. Globtroterka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }