Stokrotka dla potrzebujących

W dniach 17-19 marca w sklepach sieci na terenie całego kraju odbędzie się zbiórka żywności i słodyczy w ramach akcji "Wielkanoc z PCK".

Zbierana będzie przede wszystkim żywność o długim okresie przydatności do spożycia, jak: mąka, cukier, olej, makaron, ryż, konserwy oraz produkty niezbędne na wielkanocny stół ( jaja, żurek, majonez, chrzan, przyprawy, artykuły do pieczenia i drożdże). A dla najmłodszych słodkości.

Zebrane produkty jeszcze przed świętami zostaną przekazane potrzebującym rodzinom. Organizatorem zbiórki jest Polski Czerwony Krzyż. W niektórych sklepach będą również wolontariusze PCK zbierający środki finansowe do puszek.

W ubiegłym roku podczas grudniowej zbiórki świątecznej w sklepach Stokrotka Polski Czerwony Krzyż zebrał artykuły o wartości prawie 30 tys. zł oraz środki finansowe w wysokości 30 194,75 zł.

Joanna Hamdan 5799 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.