Lidl wydaje 6. książkę kucharską

Od poniedziałku 20 marca sieć rusza z akcją promocyjną, w której do zdobycia jest książka "Rodzinna Kuchnia Lidla" z przepisami kulinarnych ambasadorów marki: Karola Okrasy, Pawła Małeckiego oraz po raz pierwszy Darii Ładochy.

To już szósta akcja z książką, ale pierwszy raz skierowana jest do najmłodszych kucharzy i ich rodzin. Pojawią się w niej przepisy na dania słodkie i słone – zarówno w wersji tradycyjnej, jak i nowoczesnej.

„Rodzinna Kuchnia Lidla” to 40 pomysłów na dania obiadowe, śniadania i desery. Dzięki czytelnym oznaczeniom wskazującym na: rodzaj potraw (dania bez laktozy, glutenu, wegetariańskie itd.), czas potrzebny na ich przygotowanie oraz poziom zaawansowania (bardzo łatwe, łatwe, trochę trudniejsze), każde dziecko będzie mogło dopasować przepisy do swoich preferencji i umiejętności.

„Rodzinna Kuchnia Lidla” została uzupełniona o ilustrowane „Kuchenne ABC”, które zawiera informacje na temat mniej znanych wśród dzieci owoców i warzyw takich jak np. topinambur, batat czy karambola. W książce pojawią się również szczegóły dotyczące miar, kuchennych przyrządów czy produktów z kategorii bio oraz wskazówki np. jak prawidłowo nakrywać do stołu.

Książka będzie dostępna w promocji w sklepach Lidl w całej Polsce od 20 marca. Aby ją zdobyć wystarczy zebrać 6 naklejek. Każda jest przyznawana za zakupy o wartości 50 zł. Po zebraniu naklejek należy dopłacić w kasie sklepu 1 grosz i odebrać książkę „Rodzinna Kuchnia Lidla”.

 

 

Joanna Hamdan 5799 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.