Herbapol-Lublin w nowym kanale sprzedaży

Evangelos Evangelou, prezes zarządu Herbapol-Lublin zapowiedział wejście w kanał HoReCa z dedykowanymi mu produktami.

- Polacy coraz chętniej chodzą do restauracji i barów, coraz częściej korzystają także z usług hotelowych. Wiąże się to z dynamicznym rozwojem sektora HoReCa, a co za tym idzie rosnącym zapotrzebowaniem na najwyższej jakości produkty i usługi. Wychodząc naprzeciw potrzebom sektora i jego klientów przygotowaliśmy dedykowaną dla gastronomii ofertę, dzięki której będą mieli dostęp do ulubionych produktów marki Herbapol nie tylko w domu, ale i poza nim. Jestem przekonany, że ta decyzja spotka się z pozytywną reakcją konsumentów i przyczyni się do jeszcze bardziej dynamicznego rozwoju firmy – mówi Evangelos Evangelou.

W związku z tym firma poszerzyła portfolio o skierowane do sektora HoReCa linie herbat Breakfast i Premium.

Linia Breakfast to herbaty ekspresowe przeznaczone do strefy śniadań w hotelach oraz mniejszych punktów gastronomicznych. W linii znajduje się herbata czarna, Earl Grey, malinowa, miętowa, zielona i zielona z cytryną.

Natomiast Linia Premium przygotowana dla ekskluzywnych punktów gastronomicznych, oferuje herbaty liściaste (czarną, Earl Grey, zieloną) oraz ekspresowe: czarną, Earl Grey, malinową, miętową, zieloną i zieloną z jaśminem.

Firma przygotowała ekspozytory dla każdej z linii herbat, które ułatwiają prezentację całego portfolio.

Kolejną nowością w ofercie dla gastronomii jest Naturalna Ice Tea. To napój herbaciany pozbawiony konserwantów, barwników i substancji słodzących. Naturalna Ice Tea oferowana jest czterech smakach: brzoskwiniowym, cytrynowym, zielonej herbaty z cytryną i miętą oraz zielonej herbaty z miodem.

Herbapol dla gastronomii ma także syropy Max oraz napoje energetyczne Green-Up z naturalną kofeiną z guarany, zielonej kawy i herbaty.

(Zdjęcia: Herbapol-Lublin)

Joanna Hamdan 6189 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }