Velvet rusza z urodzinową loterią

Marka świętuje 20 lat i zaprasza konsumentów do celebrowania jubileuszu poprzez udział w loterii konsumenckiej "Promocja Urodzinowa Velvet".

Aby wziąć udział w loterii wystarczy kupić dowolny produkt marki Velvet. Następnie należy zarejestrować paragon na stronie internetowej www.swiatvelvet.pl lub wysłać sms na numer podany na opakowaniu.

W loterii jest 11 losowań – 10 losowań cotygodniowych oraz losowanie finałowe, które odbędzie się w połowie maja. W każdym tygodniu Velvet rozdaje 10 tys. zł. Dwadzieścia wylosowanych osób otrzyma kartę o wartości 500 zł. W finałowym losowaniu jest do wygrania jeszcze więcej pieniędzy. Nagroda główna to SUV - Honda CR-V. Dodatkowo zostanie wylosowanych 5 nagród pieniężnych o łącznej wartości 25 tys. zł.

O loterii „Urodzinowa Promocja Velvet” marka informuje w telewizji, na opakowaniach wybranych produktów, w sklepach oraz na profilu marki Velvet na Facebooku.

Akcja potrwa do 9 maja 2017 r.

Joanna Hamdan 6195 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }