"Spotkanie ze smakiem" - nowy kulinarny program marki Kamis w TVN

Ruszyła wiosenna kampania marki Kamis. Osią działań jest autorski program kulinarny marki - "Spotkanie ze smakiem", prowadzony przez Pascala Brodnickiego i Pawła Dobrzańskiego, uczestników "Azja Express".

Każdy odcinek "Spotkań ze smakiem” poświęcony jest w całości jednej przyprawie. Oprócz prezentowanych przepisów z jej użyciem Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański opowiadają o ciekawostkach związanych z historią, uprawą i rolą przypraw w kuchni. Pięciominutowy program można oglądać w ramówce TVN w niedzielę o 17:50.

Oprócz programu TV wiosną przyprawy Kamis pojawią się w programach śniadaniowych "Dzień dobry TVN" i "Pytanie na śniadanie", programie kulinarnym "Ewa gotuje” oraz specjalnych odcinkach "Smakuj Świat z Pascalem” na TVN Style, które zrealizowano na Zanzibarze.

Wokół programu zbudowana została też komunikacja online (landing page, social media: Facebook i
Instagram, kampania display).

Producentem marki Kamis jest amerykańska firma McCormick.

Maciej Florek 39 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }