David Meister dołączył do bdsklep.pl

Funkcję director of growth objął z początkiem roku. To nowo utworzone stanowisko w strukturach spółki.

Do głównych zadań Davida Meistera na nowym stanowisku będzie należało przede wszystkim wypracowanie strategii rozwoju istniejących procesów biznesowych, wdrożenie nowoczesnej platformy zarządzania danymi, poszukiwanie nowych ścieżek m.in. w zakresie cross sellingu, a także inwestycja w rozwój oferty produktów bio.

David Meister to manager z prawie 20-letnim doświadczeniem. Przez wiele lat związany z branżą reklamową, rozwijał na polskim rynku pozycję takich globalnych graczy jak DDB/Tribal DDB, Ogilvy&Mather czy Leo Burnett.

W 2010 roku postanowił wykorzystać zdobytą wiedzę marketingową w nowym sektorze i zaczął pracować dla Perła Browary Lubelskie, z którymi był związany przez 5 lat. Do jego głównych zadań należało stworzenie oraz wdrożenie strategii ekspansji rynkowej flagowej marki spółki – piwa Perła.

W między czasie zaangażował się w budowę dwóch perspektywicznych biznesów: przestrzeni coworkingowej Strych na Wróble oraz platformy handlowej pomiędzy Polską a Chinami.

Bdsklep.pl to supermarket on-line, dostarczający codzienne zakupy do kilkudziesięciu tysięcy klientów w Polsce i każdego miejsca w Europie.

Joanna Hamdan 5799 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.