DTW Logistics rozszerza współpracę z Agrofood Poland

Obie firmy zamierzają rozszerzyć zakres współpracy i zdobyć wspólnie światowe rynki. Agrofood Poland jest jednym z największych polskich dostawców towarów mięsnych.

DTW Logistics, polski operator logistyczny o zasięgu międzynarodowym specjalizujący się w logistyce kontraktowej oraz transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerza współpracę z Agrofood Poland. 

Agrofood jest jednym z największych polskich eksporterów mięsa (drobiu, wieprzowiny, wołowiny), głównie mięsa świeżego i mrożonego.

Firma ma 4 chłodnie składowe i kilkadziesiąt punktów odbioru mięsa w całej Polsce. Od roku 2010 DTW Logistics świadczy dla tej firmy kompleksowe usługi transportu chłodniczego, zarówno w kraju jak i za granicą, realizując transporty głównie całopojazdowe.

Firmy zapowiadają dalszy rozwój współpracy i zwiększenie transportów.

Joanna Hamdan 5799 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.