Udany kwartał dla Delikatesów Premium Nasz Sklep

W pierwszym kwartale każdy oddział GK Specjał otwierał nowe sklepy. Obecnie cała sieć franczyzowa Grupy liczy ponad 5550 sklepów. Dynamika przyrostu placówek do sieci LD Holding 2015 do 2016 r. wyniosła ponad 17 proc.

Jako pierwszy uruchomiony został sklep w Zabrzu. Placówka przeszła gruntowny remont. Jest powiększona i na nowo wyposażona. Dało to możliwość poszerzenia asortymentu, w szczególności produktów świeżych.

Kolejny sklep ruszył w oddziale gdańskim w Wejherowie. Na powierzchni 400 mkw. powstały planogramy ułożenia asortymentu z podziałem na grupy asortymentowe.

Zdecydowanie polepszyło to wizerunek sklepu i łatwość odnalezienia produktów przez klientów. Sklep może się teraz pochwalić ekspozycją i sprzedażą warzyw oraz owoców, ale także doskonałym stoiskiem mięsno - wędliniarskim, co sprzyja prezentacji oferty. Z okazji otwarcia zostały przygotowane atrakcyjne promocje i degustacje, a klienci licznie dopisali.  

Oddział Wrocław również nie daje o sobie zapomnieć. Zgodnie z planowanym terminem otworzyliśmy wspólnie z Dariuszem Wasyliszynem kolejne Delikatesy Premium  w Szybowicach. To już piąty sklep w takim formacie uruchomiony z tym partnerem. Warto powiedzieć, że sklep, jak również poprzednio otwarte placówki, przeszedł generalny remont z wdrożeniem standardów wyposażenia obowiązujących w sieci Delikatesy Premium. Podobnie jak w przypadku innych placówek w dniu otwarcia zostały przygotowane różne atrakcje dla klientów – konkursy i promocje cenowe.

W miejscowości Kozłów w oddziale krakowskim  ruszył sklep, który  po rozbudowie posiada  250 mkw. powierzchni sprzedażowej. Postawiono tu na różnorodność i duży wybór asortymentu z każdej grupy towarowej. Dlatego śmiało można powiedzieć, że w pobliżu nie ma tak dobrze zaopatrzonego sklepu. Klienci kupią w nim prawie wszystko,  poczynając od produktów świeżych, których wybór i jakość  postawiono na pierwszym miejscu,  a zakończywszy na produktach do domu i kuchni. Efektem wspólnej  pracy  i  zaangażowania przy otwarciu były  tłumy klientów,  którzy nie kryli zadowolenia.  

W oddziale Rzeszów otwarto w Nowej Dębie Delikatesy Premium, których właścicielem jest  Dariusz Wolak.  Sklep przeszedł generalny remont wnętrza. Z kolei na zewnątrz została zastosowana nowoczesna wizualizacja dedykowana temu formatowi sieci. W placówce zastosowano wszystkie standardy Delikatesów Premium, a ponadto  przygotowano duże profesjonalne  stoisko mięsno- wędliniarskie oraz piekarnicze z piecem do wypieku świeżego pieczywa.

Ponadto sklepem otwartym w tym roku były Delikatesy Premium w Brzyskiej Woli. Sklep w tym formacie jest już kolejnym sklepem Gminnej Spółdzielni w Leżajsku uruchamianym właśnie pod tym brandem. Placówka o powierzchni około 200 mkw. powstała z powiększenia  dawnego sklepu liczącego około 70 mkw. Stworzono także wygodny parking dla  klientów. Warto dodać, że w tym samym czasie  przeprowadziliśmy  remodelling sklepu GS Leżajsk w miejscowości Dębno w formacie Nasz Sklep. Wprowadzono nowe regały,  samoobsługę oraz układ towaru z podziałem na grupy asortymentowe.

Z kolei w Lublinie przy ul. Harnasie ruszyły Delikatesy Premium pani Klaudii Tuzimskiej. Sklep został urządzony  i wyposażony zgodnie ze standardami sieci, jak również zaopatrzony w asortyment,  który jest dopasowany do potrzeb lokalnej społeczności. Dzięki nowoczesnej wizualizacji zewnętrznej  sklep wyraźnie wyróżnia się  wśród konkurencji .

W tym samym czasie z Gminną Spółdzielnią w Zakrzówku została uruchomiona placówka  pod szyldem  Delikatesy  Sezam. Sklep o powierzchni około 100 mkw. przeszedł  remodelling,  dzięki któremu został przekształcony w obiekt samoobsługowy.  Klienci  docenili  zamiany,  dzięki którym  swobodnie mogą się poruszać po sklepie i z przyjemnością dokonywać zakupów.

Natomiast w miejscowości Szczebrzeszyn  z wieloletnią klientką sieć uruchomiła kolejny sklep w formacie Nasz Sklep w nowym designie. Został on zaprojektowany i wyposażony zgodnie z nowoczesnymi standardami, w związku z czym zapewnia klientom wygodę oraz komfort podczas codziennych zakupów. 

Joanna Hamdan 6175 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }