Jest jeszcze czas na zgłoszenia do akcji "Nestlé porusza Polskę"

W piątek 17 marca 2017 r. upływa termin na zgłoszenie się gmin do udziału w drugiej edycji konkursu "Nestlé porusza Polskę". W zwycięskich gminach firma Nestlé ufunduje nowoczesne siłownie plenerowe. Udział w konkursie jest bezpłatny.

W całej Polsce do rywalizacji o siłownię zgłosiło się dotąd prawie 250 gmin. Jednak wciąż można aplikować. Gminy, które jeszcze chcą zgłosić się do konkursu i mieć szansę na wygranie siłowni terenowej od Nestlé, mają czas do 17 marca, a nie jak wcześniej podawała firma - do 10 marca (termin przedłużono).

O tym, gdzie powstaną ufundowane przez firmę urządzenia sportowe, zadecydują lokalne społeczności – zwycięzcy akcji zostaną wyłonieni w drodze internetowego głosowania, które rozpocznie się 10 maja 2017.

Jest o co walczyć. W wybranych lokalizacjach firma ufunduje siłownię na świeżym powietrzu, składającą się z dziewięciu profesjonalnych urządzeń sportowych. Na każdym urządzeniu będzie instrukcja, opisująca prawidłowy i bezpieczny sposób wykonywania ćwiczeń.

Aby wziąć udział w akcji, przedstawiciel urzędu gminy powinien wyrazić chęć wzięcia udziału w konkursie, wysyłając mail na adres: gminy@4frame.pl i wskazać osobę kontaktową. W odpowiedzi na zgłoszenie, aplikujący otrzyma zaproszenie zawierające login i hasło do indywidualnego konta gminy znajdującego się na dedykowanym konkursowi panelu. Po zalogowaniu należy zgłosić na platformie wybrane lokalizacje, pamiętając, by spełniały wymogi zawarte w regulaminie.

 

Ilona Mrozowska 2179 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.