Video instrukcje terminala dostępne na YouTubie

Zestaw filmów instruktażowych ułatwia jego uruchomienie i przyspiesza szkolenie nowych pracowników.

First Data Polska, właściciel marki Polcard, dostawca technologii płatniczych i rozwiązań dla biznesu, jako pierwszy udostępnił w serwisie YouTube kompleksowe video instrukcji obsługi terminala płatniczego.

– Oddajemy naszym obecnym i przyszłym klientom krótkie animacje instruktażowe prezentujące najważniejsze działania na terminalu płatniczym. Przekazują informacje w przystępny i angażujący sposób. Filmy zoptymalizowane są pod urządzenia mobilne, takie jak smartfon, tablet czy komputer – wystarczy odwiedzić kanał First Data Polcard na YouTube.pl. To najprostszy i najbardziej wygodny sposób na przeszkolenie pracowników z obsługi terminala – mówi Damian Zapłata, prezes First Data.

Żeby skorzystać z video instrukcji wystarczy odwiedzić kanał First Data Polcard na YouTube.pl dostępny pod adresem www.polcard.pl/YouTube.

(Zdjęcie: First Data Polska)

Joanna Hamdan 5799 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.