Galeria Młociny skomercjalizowana w 60 proc.

Master Management Group skomercjalizował już większość powierzchni handlowej Galerii Młociny, która w sumie liczy 70 tys. mkw. Budowa centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego trwa obecnie na warszawskich Bielanach.

- Doskonała lokalizacja przy węźle komunikacyjnym na Młocinach, wybitny projekt architektoniczny obejmujący ogólnodostępną przestrzeń rekreacyjną na zielonym dachu, jak i konsekwentnie budowana oferta modowa, sportowa i rozrywkowa tworzą atrakcyjny tenant mix, tak potrzebny w tej części Warszawy. Już wkrótce będziemy informować o nowych markach w Galerii Młociny – zapowiada Paul Kusmierz, prezes Master Management Group.

Prace modernizacyjne potrwają do grudnia 2017 r. Galeria Młociny ma już podpisane umowy najmu na ponad połowę powierzchni handlowej. Docelowo będzie tu działać około 220 lokali handlowych i usługowych. Operatorem spożywczym będzie Intermarché, a bogatą ofertę modową tworzą m.in. Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, H&M, C&A i Van Graaf, CCC i Wojas. Biżuterię i dodatki będzie można kupić w sklepach Apart, Bijou Brigitte, Yes, Swatch, Briju i Zibi, a wnętrze wyposażyć w Zara Home i Mensa Home.

W Galerii Młociny pojawią się również perfumerie Sephora i Douglas, czyli przedstawiciele segmentu premium, a także The Body Shop i MAC. Aktywni mieszkańcy północnej Warszawy będą mogli zadbać o formę w Calypso Fitness Club oraz zaopatrzyć się w sprzęt sportowy i odpowiednią odzież w GO Sport i Martes Sport. Oferta Galerii Młociny uwzględnia potrzeby dzieci – dla nich powstanie sklep Smyk.

Centrum zaoferuje klientom także food court o nowoczesnej stylistyce, z dużą ilością naturalnego światła wypełniającego wnętrze i wyjściem na zielony dach. Dotychczas umowy najmu podpisały restauracje KFC, Pizza Hut Express, Burger King, Express Kuchnia Marché, Lifemotiv, Olimp, Subway, ZenThai, Sevi Kebab, Compañeros i Saladki, a także Dunkin’ Donuts, którego lokal znajdzie się na parterze, przy wejściu do centrum. W Galerii Młociny otworzy się także największe w tej części miasta 9-ekranowe kino CinemaD.

Master Management Group (MMG) jest inwestorem, deweloperem, agentem wynajmującym oraz zarządcą nieruchomości handlowych i biurowych zlokalizowanych w całej Polsce. Obecnie MMG zarządza ponad 63 tys. mkw. powierzchni handlowej, w tym: Bramą Mazur w Ełku, Galerią Niwa w Oświęcimiu oraz Galerią Sandomierz.

Katarzyna Pierzchała 1620 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.