Drugi Aldi w Warszawie

W środę 22 lutego otworzył swoje podwoje drugi sklep dyskontowej sieci Aldi w stolicy. Co ciekawe, wybudowano go w odległości zaledwie dwustu metrów od konkurencyjnego Lidla.

Na 22 lutego zaprosił klientów w swoje progi  drugi sklep Aldiego w Warszawie. Znajdzie się on w dzielnicy Włochy, na rogu alei Krakowskiej i ulicy Bakalarskiej, przecznicę przed (licząc od centrum) działającym od lat Lidlem. Obu konkurentów oddzielać będzie od siebie ratusz dzielnicy.

Nowy sklep kusi klientów promocjami odzieży, kołder i poduszek, a od soboty – akcesoriami ogrodowymi. Na powitanie tylko w dniu otwarcia poleca kawę mieloną w promocji, z ceną obniżoną o ponad jedną czwartą. Oprócz tego detalista zachęca do zakupu produktów ze swego asortymentu w supercenie, oferując trwające po kilka dni promocje.

Sieć Aldi w Polsce liczy obecnie 116 sklepów. Pierwszy sklep Aldiego w Warszawie działa w zupełnie innej części miasta, oddalony od drugiej lokalizacji o niemal 20 km.

 

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.