***PROMOCJA*** Posnet Trio - drukarka fiskalna nowych możliwości

W ofercie Posnet pojawiło się nowe urządzenie - Trio. Jest to obecnie najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna, a jej modułowa konstrukcja pozwala na dostosowanie do potrzeb użytkownika oraz specyfiki miejsca pracy.

Trio to również pierwsze urządzenie na rynku fiskalnym umożliwiające stworzenie kompaktowego systemu POS, poprzez łatwe połączenie z tabletem lub smartfonem za pomocą specjalnego uchwytu. Drukarka Trio to także dodatkowe porty komunikacyjne.

Wybór określonego modułu rozszerzenia wyposaża drukarkę w porty, które są udostępniane aplikacji sprzedażowej oraz pozwalają podłączyć i obsłużyć urządzenia peryferyjne, jak waga czy skaner. Trio to również łatwość współpracy z dowolnymi aplikacjami sprzedażowymi opartymi na systemach Windows, Android, Linux, iOS i OS X.

W Trio warto zwrócić uwagę również na dodatkowe opcje wydruku. Poza grafiką w nagłówku i stopce paragonu, właściciel sklepu zyskuje możliwość umieszczenia dowolnej liczby grafik w wybranej części wydruku niefiskalnego. Trio drukuje także kody 2D. Niewielkie gabaryty, ergonomiczna konstrukcja i nowoczesny wygląd Trio sprawiają, że drukarka odnajdzie się w wielu aranżacjach przestrzeni sprzedażowych. To urządzenie sprawdzi się zarówno w sklepach spożywczo-przemysłowych, butikach, drogeriach, wyspach marketowych, lokalach gastronomicznych, jak i w pozostałych punktach handlowych i usługowych.