Hellena sponsorem nowej edycji Idola

Napoje marki w formatach impulsowych będą obecne na wszystkich etapach show - od precastingów po finałowe odcinki na żywo.

W tym sezonie, po dwunastoletniej przerwie, program wraca na antenę telewizji Polsat. W jury Idola zasiądą:  frontman grupy Lady Pank – Janusz Panasewicz, piosenkarka – Ewa Farna, wokalista zespołu Video – Wojtek Łuszczykiewicz oraz obecna we wszystkich edycjach show, specjalistka od emisji głosu i krytyk muzyczny - Elżbieta Zapendowska. Program, tak jak przed laty, poprowadzi Maciek Rock.

Sponsorem show jest spółka Colian i produkowana przez nią oranżada Hellena.

- Zgodnie z długofalową strategią komunikacji marki, zaznaczamy swoją obecność w szeroko rozpoznawalnych, prestiżowych programach, chętnie oglądanych przez młodych ludzi, którym optymistyczne wartości oranżady Hellena są bardzo bliskie – mówi Magdalena Koszela, brand manager oranżady Hellena, Colian. 

- Działania marki w programie Idol obejmują sponsoring, lokowanie produktu, aktywności online oraz POS. O wszystkich działaniach będziemy informować na bieżąco - dodaje.

Joanna Hamdan 10926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.