Polomarket w Koninie i Buku

Po generalnym remoncie.

W konińskim Polomarkecie przy ul. Henryka Wieniawskiego 9 gruntownej przemianie uległa cała sala sprzedaży, w tym także wystrój wnętrza. Natomiast w sklepie w Buku przy ul. Dworcowej 52 powstał zupełnie nowy dział mięsny.

Lada mięsna wydłużyła się o ponad metr. Klienci będą mieli teraz także większy wybór produktów mlecznych – regał z nabiałem będzie dłuższy o niemal 2 metry. W bukowskim sklepie wymieniony został też sprzęt chłodniczy oraz wyposażenie stoiska z owocami i warzywami, według nowych standardów Polomarketu.

- Zgodnie z przyjętą strategią sukcesywnie modernizujemy starsze sklepy naszej sieci. Mamy na uwadze przede wszystkim zapewnienie optymalnej jakości i komfortu zakupów naszym Klientom. To dla nich stale zmieniamy się na lepsze – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie.

W sklepach po remoncie tradycyjnie prowadzona będzie sprzedaż produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych oraz świeżych: owoców, warzyw, nabiału, ciast, a także wędlin i mięsa, porcjowanego, krojonego i pakowanego na życzenie klienta.

Oba sklepy są przyjazne dla osób niepełnosprawnych i matkom z wózkami dziecięcymi, znajdują się w nich odpowiednio obniżone progi oraz szerokie boksy kasowe.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }