Fresh Logistics - 15 lat na rynku

Spółka Fresh Logistics funkcjonuje od 2002 r. Od początku działalności jej kluczowym zadaniem jest oferowanie transportu i magazynowania produktów świeżych w temperaturze kontrolowanej od +2 stopni Celsjusza do +6 stopni Celsjusza.

W ostatnim czasie firma Fresh Logistics Polska rozszerzyła zakres usług o produkt UltraFresh, dedykowany towarom wymagającym kontrolowanej temperatury w zakresie od 0 stopni Celsjusza do +2 stopni Celsjusza. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie branży mięsnej i rybnej w zakresie outsourcingu usług logistycznych.

Firma ma w Polsce 8 oddziałów. W jej szeregach zatrudnionych jest ponad 600 osób. Dysponuje 44 tys. mkw. powierzchni magazynowej i 500 środkami transportu.

Usługa Fresh świadczona jest w ramach Grupy Raben na terenie: Polski, Czech, Ukrainy i krajów bałtyckich, ale także, dzięki partnerstwu z European Food Network, istnieje możliwość dostawy towaru w krótkim czasie na terenie całej Europy.

Ilona Mrozowska 2179 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.