Największe marki: kampanie i promocje

Activia, Climea, Lay's, Venus, Vifon.

Activia (Danone) zachęca konsumentki do realizacji aspiracji i planów. Noworoczna kampania promocyjna marki opiera się na kontynuacji współpracy z Olgą Kozierowską, a także na znanej konsumentkom z ubiegłych edycji aktywacji "Podejmij wyzwanie Activii - satysfakcja lub zwrot pieniędzy".

Olga Kozierowska, założycielka organizacji Sukces Pisany Szminką, opowiada o tym w serii czterech krótkich filmów. Tematy kolejnych odcinków to: planowanie noworocznych aspiracji, proste kroki do sukcesu, sztuka motywacji oraz życie InSync. Te wskazówki pomogą w osiągnięciu sukcesu osobom chcącym realizować swoje plany i marzenia. Wszystkie odcinki można już obejrzeć na kanale YouTube marki, a także na portalu kobieta.onet.pl. Współpraca z Olgą Kozierowską to kontynuacja kampanii Activii Live InSync, której celem jest wzmacnianie wiary kobiet we własny potencjał i możliwości. Kampanię wspiera także nowy spot reklamowy.

Ruszyła kampania reklamowa marki Climea (Aflofarm) z udziałem Anny Korcz – aktorki znanej m.in. z serialu "Na Wspólnej” oraz filmów, takich jak "Ryś” czy "Ja wam pokażę!”. Annę Korcz będzie można zobaczyć w reklamie produktu Climea Forte. Kampania będzie prowadzona w największych stacjach telewizyjnych.

 

 

Właśnie ruszyła akcja charytatywna w ramach kampanii „Uśmiechnij się z Lay’s”, w której konsumenci mogą nie tylko cieszyć się smakiem chipsów, ale jednocześnie przekazywać swój uśmiech dalej, aby pomagać innym. Od teraz każda uśmiechnięta paczka Lay's (PepsiCo) to szansa, by potrzebujący mogli cieszyć się otrzymanym wsparciem. A wystarczy tylko jedno „uśmiechnięte zdjęcie”. Za każde zdjęcie z uśmiechniętą paczką Lay's zamieszczone jako publiczny post na portalach społecznościowych takich, jak Facebook, Instagram czy Twitter ze specjalnym hashtagiem #usmiechnijsiezlays, Lay’s przekaże złotówkę na rzecz pięciu organizacji charytatywnych, niosących pomoc potrzebującym. W ramach akcji pomoc finansową otrzyma otrzyma: Fundacja Twoja Pasja, Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej, Fundacja Azylu pod Psim Aniołem, Fundacja Czerwone Noski – Klown w Szpitalu oraz Fundacja Happy Kids. Akcję „Uśmiechnij się z Lay’s” postanowili wesprzeć też znani YouTuberzy, którzy będą zachęcać do robienia selfie i przekazywania uśmiechu podopiecznym wspieranych przez nich fundacji. Fundatorem środków przekazywanych organizacjom jest Frito Lay Poland Sp. z o.o. Akcja trwa do 23 marca.

Wystartowała kolejna kampania marki Venus "Kobiety są z Venus". Jest to kontynuacja przyjętej w ubiegłym roku strategii marketingowej oraz zapowiedź działań reklamowych zaplanowanych na sezon wiosna-lato 2017. Kampania TV marki Venus potrwa do 6 lutego. Spot 15-sekundowy emitowany będzie w stacjach TVN oraz Polsat wraz z ich kanałami tematycznymi.  

 

 

Rusza kolejna kampania zup instant marki Vifon z portfolio Tan Viet International. Działania promocyjne będą prowadzone w telewizji w postaci dwóch 15-sek. spotów. Kampania została zaplanowana do początku lutego.

 

 

Joanna Hamdan 14707 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.