Największe sieci: nowe placówki

Eurospar, Green Caffè Nero, Smyk, Piotr i Paweł.

Eurospar w Zambrowie. Nowo powstały supermarket o powierzchni prawie 1400 mkw. mieści się w Galerii Zambrów (BEM), przy ul. Mazowieckiej/róg Magazynowej. Sklep ma w ofercie produkty, w tym marek własnych - ekonomicznej „Lubię” oraz „Spar”, a także Baca, Gazda i Juhas. Asortyment uzupełnia świeże mięso z regionu oraz ryby. Wkrótce supermarket oferować będzie także własny rozbiór mięsa oraz wyrób wędlin. Supermarket Eurospar w Galerii Zambrów (BEM) otwarty jest 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-21.00, zaś w niedzielę 9.00-19.00.

Green Caffé Nero w Park Avenue w Warszawie. Park Avenue, budynek biurowy powstający przy ul. Wspólnej 70, zyskał nowego najemcę – sieć Green Caffé Nero, która otworzy swoją kawiarnię przy głównym wejściu do budynku. Green Caffé Nero zajmie 150 mkw. Przyszły najemca Park Avenue rozpocznie działalność w budynku w połowie 2018 roku.

Na zdjęciu: Green Caffè Nero w Galerii Krakowskiej


 

Smyk w Tarnowie. Sklep zlokalizowany jest centrum handlowym Galeria Tarnovia i zajmuje powierzchnię ponad 400 mkw. Jest to drugi salon sieci w tym mieście. W ofercie sklepu znajdują się zabawki, akcesoria oraz ubranka dla dzieci w wieku 0-14 lat. Klienci mogą znaleźć tu produkty znanych marek, w tym marek własnych Smyka – Cool Club i Smiki.

 

 

Piotr i Paweł w Katowicach i Legionowie - 24 listopada nastąpiło otwarcie czwartego supermarketu Piotr i Paweł w Katowicach. Sklep o powierzchni 893 mkw. powstał przy ul. Roździeńskiego 97 w Parku Handlowym RAWA. Dwa dni później Piotr i Paweł zawitał do Legionowa. Supermarket o powierzchni 1200 mkw. mieści się przy ul. Józefa Piłsudskiego 31c, w Galerii Gondola. Obecnie Piotr i Paweł ma 139 supermarketów w całej Polsce, w każdym województwie. W tym tygodniu otwarte zostaną kolejne dwa supermarkety: w Mysłowicach oraz Pruszczu Gdańskim.

 

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.