Nestlé Polska. Słodkości Nestlé

Na święta.

Jak co roku firma Nestlé przygotowała wyjątkową ofertę bożonarodzeniowych smakołyków.

After Eight to ekskluzywne płatki z aksamitnej, gorzkiej czekolady z delikatnym, orzeźwiającym nadzieniem o smaku miętowym. Obok klasycznych deserowych pralin z nadzieniem o smaku miętowym w eleganckim świątecznym opakowaniu, firma Nestlé oferuje praliny After Eight w dwóch limitowanych smakach: marcepanowym i pomarańczowym. W tym roku dostępne będą również After Eight Munchies Mint - mini pralinki dostępne w mniejszym formacie.

Kit Kat dla wielbicieli świątecznych przerw przygotował wiele niespodzianek. W tym roku będziemy mogli cieszyć się smakiem wspaniałej czekolady Kit Kat dostępnej tylko w ofercie świątecznej. Paluszki 4Finger Kit Kat dostępne będą w dwóch nowych wariantach: oblane ciemną i białą czekoladą. Nie zabraknie również bohatera świątecznych wieczorów - czekoladowego mikołaja.

Smarties w tym roku zaskoczy najmłodszych rockowymi pingwinami, mikołajem, wesołym reniferem oraz pyszną czekoladą z tęczową niespodzianką w środku. Oprócz nowości dostępne będą też uwielbiane przez dzieci tuby Smarties pełne pysznych, kolorowych drażetek.

Świąteczne produkty będą prezentowane w sklepach na standach w formacie ćwierć-palety. W kanale nowoczesnym firma Nestlé rekomenduje dwa standy zatowarowane słodyczami: jeden z produktami Smarties, a drugi z mixem produktów pod markami Nestlé: Kit Kat, After Eight i Smarties. W kanale tradycyjnym rekomendowany jest drugi z wyżej wymienionych standów.

Joanna Hamdan 12153 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.