Henkel i Kaufland we wspólnej akcji

Od 20 października do 30 listopada część dochodu ze sprzedaży produktów wybranych marek firmy Henkel w sieci sklepów Kaufland zostanie przeznaczona na wyposażenie w nowoczesny sprzęt 12 świetlic środowiskowych prowadzonych przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.

Każdy kto w dniach między 20 października a 30 listopada kupi produkty pod markami: Persil, E, K2r, Perwoll, Silan, Somat, Pur, Bref, Clin, Gliss Kur, Taft, Syoss, Schauma, Palette, Fa, Vademecum i Denvit, dokłada symboliczną cegiełkę do lepszego wyposażenia świetlic SOS Wiosek Dziecięcych. Zebrane środki będą przeznaczone na zakup laptopów, drukarek i rzutników. 

Świetlice wsparcia dziennego SOS Wiosek Dziecięcych to miejsca spotkań zarówno dla dzieci jak i ich rodzin. Działają w ramach Programu Umacniania Rodziny. Niemal 1000 podopiecznych Stowarzyszenia z rodzin dotkniętych problemami społecznymi – dzieci w wieku 6-17 lat, może spędzać tam aktywnie i produktywnie czas po szkole.

Akcja doposażania świetlic to kolejny przejaw zaangażowania firm Henkel i sieci Kaufland w Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Henkel Polska, w ramach wolontariackiego programu pracowniczego - „Shaping Futures”, już od kilku lat realizuje warsztaty fryzjerskie dla młodych podopiecznych Stowarzyszenia. Kaufland z sukcesem realizuje wiele projektów w ramach wolontariatu pracowniczego na rzecz dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych - ,,Każdy telefon może pomóc’’, Dzień Dziecka, czy aktywny udział pracowników firmy Kaufland w ,,Biegu po uśmiech’’ w SOS Wiosce w Kraśniku.

 

 

Ilona Mrozowska 4642 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.