ID Logistics uruchamia dwa centra logistyczne

Grupa ID Logistics, dostawca usług logistycznych uruchomił we Francji dwa centra logistyczne dla sieci handlowych - sklepu internetowego Cdiscount i BUT.

Nowy magazyn położony jest w podparyskim Saint-Mard, ma powierzchnię operacyjną 40 tys. mkw i rocznie obsługiwać będzie ok. 550 tys. przesyłek.

ID Logistics jest międzynarodową grupą specjalizującą się w logistyce kontraktowej. Siedziba główna mieści się w Cavaillon we Francji.

Firma też swoją spółkę w naszym kraju. ID Logistics Polska obsługuje klientów w 6 centrach logistycznych o łącznej powierzchni magazynowej ok. 200 tys. mkw., ma też 1 oddział transportowy. Obecnie firma zatrudnia ponad 1 tys. osób. Siedziba główna mieści się w Katowicach. Dyrektorem generalnym ID Logistics Polska jest Yann Belgy.

Katarzyna Pierzchała 1620 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.