Mateusz Gessler ambasadorem win Jacob's Creek

Wspólnie z zaproszonymi gośćmi będzie gotował oraz dobierał do potraw najlepiej pasujące wina. Filmy video z tych spotkań będzie można oglądać na stronie www marki oraz jej fanpagu na Facebooku.

Mateusz Gessler, restaurator i szef kuchni, został ambasadorem australijskich win Jacob’s Creek.

W ramach współpracy wspólnie z zaproszonymi gośćmi będzie odkrywał smaki kuchni australijskiej oraz dobierał do nich najlepiej pasujące wina.

W ten sposób powstanie seria filmów wideo, które następnie będzie można obejrzeć na stronie marki Jacob’s Creek oraz na jej profilu (Facebook).

Nie zabraknie też przepisów na dania przygotowywane przez Mateusza w trakcie programu. Na stronie kampanii znajduje się już pierwszy film z cyklu, w którym gościem Mateusza Gesslera jest Olga Kozierowska, bizneswoman, autorka platformy i książki "Sukces pisany szminką”, promująca ideę przedsiębiorczości wśród kobiet.  

Na wybranych butelkach win Jacob’s Creek pojawią się materiały promujące kampanię i zachęcające do odkrywania Australii z Gesslerem.

 

Katarzyna Woźniak 89 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.