Spar w Zakopanem

W piątek 7 października sieć Spar zaprasza partnerów do Zakopanego na coroczne spotkanie. Tym razem będzie szczególnie z racji 20-lecia Spar w Polsce.

Program spotkania w hotelu Belvedere Resort&Spa jest niezwykle napięty. Najpierw franczyzobiorcy będą mieli okazję spotkać się z producentami, zapoznać z ich najnowszą ofertą, ale także skorzystać z promocyjnych ofert zakupu.

Po części targowej rozpocznie się konferencja, podczas której odbędą się prezentacje nt. sieci. Zaproszony został też prof. Robert Gwiazdowski, przewodniczący Rady Centrum im. Adama Smitha, który weźmie udział w dyskusji nt. „20 lat Spar w Polsce na tle zmian wolnorynkowych w kraju”.

Zostaną też wręczone nagrody Złoty Spar oraz wyróżnienia z okazji 20-lecia Spar w Polsce. Dzień zwieńczy jubileuszowa kolacja, którą ma umilać koncert gwiazdy wieczoru.

Katarzyna Pierzchała 4886 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.