Mieszkanie za zakupy w Polomarkecie

Z okazji 19. urodzin Polomarket przygotował dla klientów wiele atrakcji, w tym Wielką Urodzinową Loterię. Do wygrania są m.in. mieszkanie, samochód, galanteria skórzana Batycki oraz bony. Łączna pula nagród wynosi ponad 500 tys. zł.

– To już kolejny rok, gdy do wspólnego świętowania zapraszamy klientów. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym wielką urodzinową loterię oraz specjalną ofertę promocyjną – tłumaczy Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zrobić zakupy co najmniej 30 zł lub kupić produkty oznaczone plakatem „Kup i wygraj” i zachować paragon. Następnie dane z paragonu należy zarejestrować na stronie www.POLOteria.pl. Jeśli klient używa karty lojalnościowej Polokarty podczas zakupu, jego szansa na wygraną podwaja się.

Do wygrania w Wielkiej Urodzinowej Loterii są nagrody: pieniężna o wartości 250 tys. zł przeznaczona na zakup mieszkania, samochód Volkswagen Polo, torebki oraz galanteria Batycki, a także co miesiąc 10 tys. zł w bonach, a co tydzień 1 tys. zł w bonach.

Dodatkowo Polomarket kusić będzie cenowymi hitami – produktami w specjalnych urodzinowych promocjach. Na sklepowych półkach co tydzień w promocyjnych cenach pojawi się łącznie kilkaset produktów.

Wielka Urodzinowa Loteria rozpoczęła się 7 września i potrwa do 20 grudnia 2016 r. Losowanie nagród głównych odbędzie się 23 grudnia. Organizatorem loterii jest Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa.

Sieć Polomarket liczy dziś ponad 285 supermarketów zlokalizowanych w całej Polsce.

Katarzyna Pierzchała 3192 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }