Złoty Super Cezar dla prezesa Mokate

W ostatnią niedzielę wakacji odbyła się XXI Gala Śląskiej Business Centre Club.

Tematem wiodącym była wizja Śląska w 2030 roku i to zagadnienie dominowało w oficjalnych wystąpieniach. Momentem kulminacyjnym spotkania było wręczenie nagród dla wyróżniających się firm i biznesmenów naszego regionu.

Statuetkę Złotego Super Cezara Śląskiego Biznesu odebrał dr Adam Mokrysz Prezes Mokate SA i CEO Grupy Mokate. Drugi Super Cezar trafił w ręce Tomasza Domogoły, właściciela TDJ. Opowiadając o obu nagrodzonych kanclerz Katowickiej Loży BCC Eugeniusz Budniok podkreślał - Prezesi dwóch dużych firm o zasięgu międzynarodowym, ale wpisujący się w biznes rodzinny, przejęli i prowadzą z sukcesami duże spółki po swoich rodzicach”. Prezes Mokate, odbierając wyróżnienie powiedział: „Serdecznie gratuluję zgromadzonym tu przedsiębiorcom kreatywności, pomysłów i sukcesów na arenie polskiej i międzynarodowej. Zawsze podkreślam fakt, że wielu wybitnych ludzi tak ze świata biznesu, jak i kultury pochodzi właśnie ze Śląska.

Adam Mokrysz stanowisko prezesa Mokate SA objął na początku 2016 roku. Jednocześnie przyjął funkcję CEO dla całej Grupy Mokate. Z rodzinną firmą związany jest od początku zawodowej kariery. Jego dziełem jest międzynarodowy, dynamiczny rozwój Mokate i otwarcie firmy na nowe kierunki rozwoju.