Największe sieci: nowe placówki

Media Markt, Neonet.

Media Markt w Piasecznie. Powstanie już pod koniec tego roku. Obecnie trwa rekrutacja pracowników. Market w Piasecznie będzie zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Okulickiego i Elektronicznej, a jego powierzchnia całkowita wyniesie ponad 1200 mkw.

Obok oferty sprzętowej, klienci będą mogli skorzystać z takich sług jak: przegrywanie danych, zabezpieczenie telefonu folią, rozszerzona gwarancja czy obsługa transportowo-instalacyjna.

Obecnie sieć Media Markt liczy 57 specjalistycznych sklepów w całej Polsce, w tym 4 w Warszawie: przy ul. Ostrobramskiej 79, Al. Krakowskiej 61, ul. Górczewskiej 212/226 oraz ul. Piłsudskiego 1 w Markach.

Mila w Pobiedziskach i Inowrocławiu. Zmodernizowana placówka handlowa market-Detal z logo Mila w Pobiedziskach zlokalizowana jest przy ul. Królowej Jadwigi 4. W obiekcie jest nowe nigdzie wcześniej nie występujące w sieci, stoisko piekarniczo-cukiernicze, samoobsługowe stoisko alkoholowe, odnowiona lada z mięsem i wędlinami oraz stoiska kasowe. Podobne zmiany dotyczą placówki w Inowrocławiu, która ruszyła 25 sierpnia br. 

Neonet w Żywcu i Tomaszowie Lubelskim. W Żywcu sklep sieci przenosi się do większego lokalu przy ul. Żeromskiego, a w Tomaszowie Lubelskim – do Galerii Handlowej Rynek przy ul. Traugutta. To kolejne otwarcia sklepów Neonet w sierpniu po ubiegłotygodniowych w Mławie i Radomsku.

Przenosząc salony w miejsca znacznie bardziej atrakcyjne sprzedażowo, ogólnopolska sieć sklepów z asortymentem AGD, RTV, IT konsekwentnie realizuje strategię rozwoju w miejscowościach poniżej 200 tys. mieszkańców.

Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.