Wild Grass. ChaiKola i ChaiMate

W szklanych butelkach.

ChaiKola
i ChaiMate – dwa flagowe produkty polskiego producenta naturalnych napojów herbacianych Wild Grass są już dostępne w opakowaniach szklanych. To nowość, którą Wild Grass wprowadziła z sezonem letnim 2016. Oferta napojów w butelkach kierowana jest przede wszystkim do punktów gastronomicznych.

- Zdecydowaliśmy się poszerzyć nasze portfolio o napoje w szklanych opakowaniach, by przede wszystkim wyjść naprzeciw oczekiwaniom sektora HoReCa. Nasze obserwacje wskazują, że był to strzał w dziesiątkę i nie wykluczamy wprowadzenia ChaiKoli i ChaiMate w szklanych butelkach również do szerszej dystrybucji – tłumaczy Michał Borecki, współtwórca napojów Wild Grass.

Napoje Wild Grass są dostępne w dwóch wariantach: puszkach aluminiowych i butelkach szklanych o pojemności 0,33 l. Obydwa napoje są pasteryzowane i nie zawierają żadnych substancji konserwujących.

ChaiKola to naturalny, lekko gazowany napój na bazie czarnej herbaty i yerba mate, dodatkowo wzbogacony naturalnymi aromatami orzeszków kola, imbiru oraz goździków. Dzięki wysokiej zawartości ekstraktów roślinnych i przypraw, herbaciana kola ma właściwości relaksujące.

Natomiast ChaiMate to naturalny, lekko gazowany napój energetyczny oparty na yerba mate i czarnej herbacie o smaku wytrawnej pomarańczy. Naturalną energię zapewnia wysoka dawka kofeiny. Obydwa napoje są wegańskie, wolne od konserwantów, sztucznych barwników oraz glutenu.

Obecnie napoje Wild Grass są dystrybuowane przez firmy: Eurocash, Farutex, Mateus. ChaiKola i ChaiMate są także dostępne w hurtowniach regionalnych: Maan, Anda, Dobre Moce oraz w sieciach: Alma, Carrefour, Carrefour Express, Intermarche, Piotr i Paweł, w punktach HDS: 1 Minute, Hubiz, Chief's i na lotniskach międzynarodowych.

Joanna Hamdan 10209 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }