Lotte Wedel. Ciastka od Wedla

Nowości i zmiany.

Wedel odświeża swoją ofertę ciastek, wprowadzając nowe produkty oraz zmieniając szatę graficzną. Wszystkie opakowania przeszły redesign mający na celu ujednolicenie wyglądu z całym portfolio marki.

Amerykanki to ciastka z dodatkiem wedlowskiej czekolady – dotychczas dostępne w wersji klasycznej i kakaowej. Do tradycyjnych smaków dołączyły Amerykanki kakaowe z kawałkami czekolady i skórką pomarańczową oraz – w edycji limitowanej – Amerykanki klasyczne z kawałkami czekolady i żurawiną. Zmieniona została również szata graficzna produktów, spójna z nowym designem marki.

Ponadto Biszkopty z galaretką oblane czekoladą zyskały zarówno nowy wygląd, ale przede wszystkim nazwę – Wedlove. Dostępne są w trzech smakach: z galaretką pomarańczową, malinową i wiśniową.

W ofercie ciastek znajdziemy też Wafle Torcikowe - orzechowe i o smaku śmietankowym, również w odświeżonych opakowaniach.

Joanna Hamdan 13852 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.