Galeria Morena w Gdańsku otwarta

Carrefour zakończył rozbudowę obiektu, który jest najważniejszą inwestycją firmy w Polsce w tym roku.

W wyniku rozbudowy obiekt zyskał ponad 13 tys. mkw.powierzchni najmu i obecnie liczy ponad 33 tys. mkw., mieszcząc niemal 80 sklepów. 

Obecny poziom komercjalizacji obiektu wynosi 98 proc.

Poza dotychczasowymi najemcami takimi jak: Douglas, Rossmann, Orsay, RTV Euro AGD, Matras i Taranko, którzy otworzyli już swoje sklepy, do dyspozycji klientów oddane zostaną nowe lokale z branży modowej: Tatuum, Unisono, Venezia, Molton, Quiosque, Monnari, KappAhl, a w nowej odsłonie ponad trzykrotnie powiększony sklep Reserved oraz dwupoziomowy sklep H&M. Poszerzyła się również oferta z branży wyposażenia wnętrz, oprócz funkcjonującego sklepu Jysk dołączyły marki takie jak Duka, English Home oraz Home & You.

W Galerii Morena są też sklepy z asortymentem sportowym. Nowymi najemcami są: Trygon Sport, 4F i Martes Sport. Uzupełnieniem oferty będzie fitness klub Calypso.

Zakończona rozbudowa to nie koniec działań Carrefour Polska w tym obiekcie. W następnych miesiącach zostaną oddane do użytku nowe restauracje w strefie food-court plac zabaw dla dzieci Kinderplaneta, sklep Komfort oraz kino Cinema 3D.

Joanna Hamdan 12902 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.