Wiewiórka.pl zbiera surowce wtórne w sklepach 1minute

W ramach umowy ruszył program pilotażowy w 10 warszawskich sklepach sieci, w których klienci mogą pozbyć się starych telefonów komórkowych, ładowarek, baterii, tonerów, kartridżów.

Wkrótce współpraca ma zostać rozszerzona na pozostałe regiony. Cały dochód z przeprowadzonej zbiórki surowców ma zostać przekazany na wsparcie fundacji Dzieci Niczyje.

Wiewiórka.pl - ogólnopolski e-skup surowców wtórnych, w ramach współpracy z siecią sklepów 1minute Grupy Eurocash docelowo udostępni pojemniki na surowce wtórne we wszystkich sklepach sieci. Klienci będą mogli w ekologiczny sposób pozbyć się niepotrzebnych telefonów komórkowych, baterii, tonerów i ładowarek. W zamian za dostarczone telefony, będą mogli liczyć na drobny poczęstunek.

Wiewiórka.pl będzie odpowiadała za całość logistyczną przedsięwzięcia i po otrzymaniu sygnału o zapełnieniu się pojemnika będzie odbierała surowce i dostarczała je do wyspecjalizowanej firmy recyklingowej. Dzięki specjalnemu oznaczeniu pojemników kodami kreskowymi poszczególne punkty otrzymają informację o ilości zebranych surowców oraz ich wycenie. Współpraca rozpoczęła się w wybranych sklepach 1minute w Warszawie, których lista znajduje się na stronie www.wiewiórka.pl.

Joanna Hamdan 12136 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.