Największe sieci: nowe placówki

Auchan, Neonet, Nespresso, Praktiker, Spar.

  • Auchan w Lubinie. Hipermarket zlokalizowany jest przy ul. Jana Pawła II 3. Sklep Auchan Lubin ma powierzchnię handlową 7 400 mkw., a do dyspozycji klientów są 24 kasy. Poza ofertami promocyjnymi sklep ma szeroki wybór produktów spożywczych oraz artykułów przemysłowych.

  • Delikatesy Premium w miejscowościach: Przędziel nieopodal Rudnika nad Sanem, Opolu Lubelskim oraz we wsi Braciejowice. Wszystkie te placówki otwarto w kwietniu.

  • Neonet w Dęblinie. Sklep usytuowany jest w centrum miasta: Rynek 40. Klienci mają do dyspozycji 230 mkw. otwartej i nowoczesnej ekspozycji. Poprzedni sklep był podzielony na dwa piętra. Co jest szczególnie ważne dla mieszkańców Dęblina oraz sąsiednich miast: Ryków, Puław – zapewni obszerny parking z dużą ilością miejsca na odbiór zamówionego towaru. 
  • Neonet w Łomży. Nowy salon sieci w tym mieście znajduje się w Parku Handlowym przy ulicy Piłsudskiego. - To obecnie najlepsza lokalizacja dla mieszkańców Łomży i okolicznych miast: Ostrołęki, Zambrowa, Grajewa czy Ostrowi Mazowieckiej. Nie tylko umożliwia wygodny oraz szybki dojazd do głównych dróg wylotowych z miasta, ale też zwiększa komfort samych zakupów. Zalety sklepu to ponad 380 mkw. ekspozycji, duży parking, sąsiedztwo innych sklepów oraz dogodne godziny otwarcia salonu siedem dni w tygodniu - wymienia Przemysław Rutkowski, regionalny kierownik sprzedaży.
  • Nespresso w Warszawie. Nowy lokal o powierzchni 18 mkw. znajduje się w budynku biurowym grupy Nestlé przy ul. Domaniewskiej i jest najmniejszym butikiem Nespresso świata. To także pierwszy butik marki w południowej części Warszawy. Mimo niedużej powierzchni, można zakupić w nim pełny asortyment kaw, wybrane modele ekspresów i akcesoriów Nespresso. Otwarty lokal na warszawskim Mokotowie jest szóstym butikiem marki w Polsce.
  • Praktiker w Nowym Sączu w Centrum Handlowym Gołąbkowice przy ul. Beliny-Prażmowskiego 7. Praktiker Polska to sieć marketów i sklep internetowy z polskim kapitałem. W naszym asortymencie klienci znajdą materiały budowlano-remontowe, artykuły wyposażenia wnętrz i ogrodów, sprzęt dla majsterkowiczów oraz dodatki dekoracyjne. Sezonowo dostępne są również kolekcje specjalne przygotowane m.in. z myślą o Bożym Narodzeniu lub Wielkanocy. 
  • Spar w Laskowej (woj. małopolskie). Sklep zajmuje powierzchnię 250 mkw., ma trzy stanowiska kasowe,  i jest 211. placówką sieci. Placówka znajduje się jest w bardzo dogodnej lokalizacji, praktycznie w samym centrum miejscowości. Obiekt został wybudowany specjalnie na potrzeby nowo otwartego sklepu, wnętrza zaaranżowano zgodnie ze standardami sieci. 
Joanna Hamdan 14027 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.